Украина
Сменить
Сменить

Колодязі поліетиленові каналізаційні в Николаеве

Поліетиленовий колодязь використовується при будівництві магістральних, локальних телекомунікаційних та електричних мереж, призначений для розміщення сполучних муфт та укладання запасу оптико-волоконного та енергетичного кабелю. Встановлюється як у пішохідній, так і в транспортній зоні. Також наша компанія пропонує колодязі поліетиленові каналізаційні та розподільні, для побудови безнапірних магістральних та локальних каналізаційних ліній, зливки для стічних вод. Поліетиленові колодязі є альтернативним варіантом залізобетонних колодязів, а також бетонних кілець.
Поліетиленові колодязі екологічно безпечні, не схильні до корозії, стійкі до хімічної дії, морозостійкі, не вимагають фарбування, легко очищаються, можуть використовуватися при температурі від -40 до 60оС, мають малу вагу, значно дешевшу за аналоги з традиційних матеріалів.
Для з'єднання поліетиленового колодязя та кілець використовується монтажна мастика, гумове ущільнення або за попереднім замовленням, проводиться зварювання екструдером. Можлива комплектація колодязів різними ущільнювачами та фітингами. Також можлива комплектація колодязів полімерними люками та додаткова герметизація кришок люків.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
неуместен

Действия с объявлением #771449

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Колодязі поліетиленові каналізаційні с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении